Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 I want you in my bed~ (2os. Tori & Lama~)

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Lama~

Lama~


Co Cię tu sprowadza? : Nudzę się?
Liczba postów : 8
Płeć : Female
Pochodzenie : Leniuchowo~~~
Cytat : Potwór czy nie potwór ważne, że ma otwór~

I want you in my bed~ (2os. Tori & Lama~) Empty
PisanieTemat: I want you in my bed~ (2os. Tori & Lama~)   I want you in my bed~ (2os. Tori & Lama~) Icon_minitimePią Sty 31, 2014 1:27 pm

I want you in my bed~ (2os. Tori & Lama~) WHkdKs5
Nasza bohaterka ma problem. Otóż zapytacie pewnie co to za problem? Okey, powiem wam. Za każdym razem gdy dotknie ją mężczyzna jej ciało reaguje na niego niezbyt dobrze. Dziewczyna dostaje wysypki, dotknięte miejsce sędzi ją itp. Jednym słowem ma ''alergię'' na mężczyzn. Do wyboru ma dwie opcję: Pierwsza to wieczny celibat, a druga to zostanie lesbijką. Domyślacie się pewnie, że nasza bidulka nie chciała rezygnować z tego co najlepsze, a więc szybko przerzuciła się na płeć ''właściwą''. Jej rodzice postanowili zapisać ją do jednej z najlepszych żeńskich akademii. Nasza bohaterka poczuła się jak w niebie gdy tylko przekroczyła próg szkoły. Słodkie, śliczne panienki dookoła niej, ale jedna szczególnie przykuła jej uwagę. To jej współlokatorka w dormitorium. Ale co zrobi gdy dowie, że jej wybranka nie jest takim aniołkiem jak sądziła?

Bidulka: @Tori
Anioł z rogami: @Lama~
Powrót do góry Go down
Tori

Tori


Co Cię tu sprowadza? : pisanie yuri z Lamą ;3 [i nie tylko]
Liczba postów : 2
Pochodzenie : a po co ci to...?

I want you in my bed~ (2os. Tori & Lama~) Empty
PisanieTemat: Re: I want you in my bed~ (2os. Tori & Lama~)   I want you in my bed~ (2os. Tori & Lama~) Icon_minitimePią Sty 31, 2014 2:05 pm

I want you in my bed~ (2os. Tori & Lama~) Http%3A%2F%2Fjux-user-files-prod.s3.amazonaws.com%2F2013%2F03%2F22%2F00%2F28%2F56%2F836%2Fanime_cute_girl_kawaii_manga_Favim.com_221620

Imiona: Sayoni [czyt. Sajoni]
Nazwisko: Ronue
Wiek: 18
Pochodzenie: Japonia
Kolor włosów: farbowana - bordowe od skóry do mocno czerwonych na końcówkach [kolor przechodzi]
Kolor oczu: czarne
Ciekawostki:
- ma alergię na facetów, dosłownie
- postanowiła zostać lesbijką
- miała kiedyś kolczyki w biodrach, ale już kilka dni po zrobieniu zaryła o beton po wywrotce z roweru i musiała je usunąć, do teraz ma małe blizny po nich
- nigdy nie miała telefonu, uważa że nie jest jej niezbędny
- jest leworęczna
- chciała zostać fryzjerką i usilnie do tego dążyła, będąc samoukiem, ale w końcu skończyła w normalnym liceum a nie zawodówce
- kocha czesać innych i robić przeróżne rzeczy z ich włosami, ale nienawidzi robić czegokolwiek z własnym włosiem
- uwielbia się przytulać i ogólnie czuć ciepło drugiego ciała, tak najzwyczajniej, bez żadnych podtekstów
Powrót do góry Go down
Lama~

Lama~


Co Cię tu sprowadza? : Nudzę się?
Liczba postów : 8
Płeć : Female
Pochodzenie : Leniuchowo~~~
Cytat : Potwór czy nie potwór ważne, że ma otwór~

I want you in my bed~ (2os. Tori & Lama~) Empty
PisanieTemat: Re: I want you in my bed~ (2os. Tori & Lama~)   I want you in my bed~ (2os. Tori & Lama~) Icon_minitimePią Sty 31, 2014 2:25 pm

I want you in my bed~ (2os. Tori & Lama~) 7irR5BT
Imię: Mei
Nazwisko: Sakamoto
Wiek: 18
Pochodzenie: Japonia
Kolor włosów: Brąz
Kolor oczu: Soczysta zieleń
Ciekawostki:
- przez to iż została kilka razy zraniona przez facetów, postanowiła przestawić się na dziewczyny
- nienawidzi zdrad
- demon w ciele anioła
- jest uważana za szkolną gwiazdę
- straszny z niej pieszczoch
- jest wysportowana, uwielbia lekkoatletykę oraz śpiew~
Powrót do góry Go down
Tori

Tori


Co Cię tu sprowadza? : pisanie yuri z Lamą ;3 [i nie tylko]
Liczba postów : 2
Pochodzenie : a po co ci to...?

I want you in my bed~ (2os. Tori & Lama~) Empty
PisanieTemat: Re: I want you in my bed~ (2os. Tori & Lama~)   I want you in my bed~ (2os. Tori & Lama~) Icon_minitimeSob Lut 01, 2014 11:28 am

NARESZCIE! TAK! Mój wymarzony własny raj~! Szkoła żeńska w komplecie ze słodkimi uczennicami oraz mundurkami. Czego mogłabym jeszcze chcieć?
A no tak, aby żadnym z nauczycieli nie był mężczyzna. Powód? Jestem na nich uczulona. Dosłownie. Wystarczy, że jakiś mnie dotknie a skóra zaczyna mnie swędzić i łuszczyc się. Do tego wyskakują mi wtedy jasnoróżowe plamy na całym ciele. Okropieństwo. A to nie jedyne objawy! Na moje nieszczęście jest tego dużo za dużo. Tak więc z racji, że do końca życia dziewicą pozostać nie zamierzała, przeszłam na ciemną stronę mocy - zmieniłam orientację na homo. Ale dość już o tym!
Ubrana w swój nowy ukochany mundurek zmierzałam z kartką w ręce i torbą na plecach wędrowałam przez korytarze akademika. Już chyba z 2 h szukałam swojego pokoju. Tia, orientacje w terenie to ja mam niesamowitą... Nie zdołało to jednak popsuć humoru. W końcu po odnalezieniu pokoju odetchnęłam z ulgą. Sprawdziłam jeszcze raz numer pokoju po czym zapukałam do drzwi, a nie słysząc odzewu po prostu weszłam do środka.
Powrót do góry Go down
Lama~

Lama~


Co Cię tu sprowadza? : Nudzę się?
Liczba postów : 8
Płeć : Female
Pochodzenie : Leniuchowo~~~
Cytat : Potwór czy nie potwór ważne, że ma otwór~

I want you in my bed~ (2os. Tori & Lama~) Empty
PisanieTemat: Re: I want you in my bed~ (2os. Tori & Lama~)   I want you in my bed~ (2os. Tori & Lama~) Icon_minitimePon Lut 03, 2014 10:22 am

Dzisiaj znów był w/f, a to oznaczało kolejne użeranie się z moimi ''fankami''. Znów chwaliły mój wygląd, oraz moje postępy. To robiło się już nudne, a żadna nie była w moim typie. Eh, głupie idiotki, mogłyby już dać mi święty spokój. Na szczęście niedługo po tym zabrzmiał dzwonek głoszący koniec męczarni. Mogłam w spokoju wrócić do dormitorium co uczyniłam z uśmiechem na ustach. Wskoczyłam do pokoju nie trudząc się z zamykaniem go na klucz. Ostatnio dorobiłam rogi mojej współlokatorce przez co została wydalona ze szkoły, a więc cały pokój był teraz dla mnie! Od razu po wejściu, zrzuciłam z siebie mundurek zostając w samej bieliźnie. A co tam, wolność Tomku w swoim domku, jak to mówią. Wskoczyłam na swoje łóżko po czym sięgnęłam laptopa odpalając sobie youtuba. Czas miło spędzić dzień. Tak myślałam, ale niestety niedługo po tym usłyszałam pukanie do drzwi. Nie zdążyłam odpowiedzieć bo po chwili te się otworzyły, a do środka weszła jakaś dziewczyna. Nie bardzo przejęłam się tym iż jestem w samej bieliźnie.
-A ty to kto?- spytałam mało uprzejmie patrząc na nią uważnie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





I want you in my bed~ (2os. Tori & Lama~) Empty
PisanieTemat: Re: I want you in my bed~ (2os. Tori & Lama~)   I want you in my bed~ (2os. Tori & Lama~) Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
I want you in my bed~ (2os. Tori & Lama~)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Druga strona (2os. Koeda & Lama~)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Strefa Yuri :: Rzeczywistość-
Skocz do: