Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 I ja też poszukuję!

Go down 
AutorWiadomość
Yume

Yume


Co Cię tu sprowadza? : Chęć pisania.
Liczba postów : 2
Pochodzenie : Metropolia~

I ja też poszukuję! Empty
PisanieTemat: I ja też poszukuję!   I ja też poszukuję! Icon_minitimeSob Kwi 12, 2014 6:21 am

Nieco fantastyki

Poświęcenie
Do spokojnego miasteczka Viscos przybywa nowa dusza Y. Wygląda całkiem inaczej aniżeli inni turyści. Dotychczas spokojne miasteczko zalewa szum plotek i dziwnego strachu. Ich strach nie jest dziwny, gdyż owym przybyszem jest demon w ludzkiej postaci. Przemierzał kolejne wioski w poszukiwaniu nowych dusz dla Siebie. X to barman hotelu w którym demon się zatrzymał. Następnego dnia Y wybiera się na spacer w pobliski las. Jego celem było zakopanie kilku sztabek złota, które posiadał w torbie. Przewijając dalej.. Demon chciał pokusić jakiegoś człowieka, by ten okazał się grzesznikiem, a dzięki temu stanie się jego niewolnikiem. Taki głupcem stał się przyjaciel X, który za namową demona którego spotkali w lesie, w tę samą noc zakrada się po sztabki. To dla niego szansa na nowe życie. X kroczył niezauważalnie za nim. Przed przyjacielem wyrasta diabeł, który oskarża go grzesznikiem. W ostatniej chwili, kierowany impulsem X deklaruje Siebie w zamian jego. Diabeł nie widzi w nim grzesznika, ale sam wygląd przekonuje go. Zabiera go do wrota swych piekieł, znajomym, bliskim miesza w głowach. X nie istniał.
Rok może być.. 1990. Nie tak daleko od świata współczesnego.

Demona, Y.




Zmiana
Ludzie przygarniając z ulicy jakieś zwierzę nie są nawet świadom kilku spraw. Taką osobą był Y- spokojny i ułożony pracownik banku. Na ulicy znalazł małe kociątko, a nie mając serca z kamienia przygarnął go. Mijały miesiące, a kotek rósł. Pewnego pięknego dnia Y wraca z pracy. Humor posiada nijaki. Jakież jest jego zdziwienie kiedy na jego fotelu mości się chłopak (X) z uszami oraz ogonem. Swoją drogą to "coś", jest bardzo urodziwe i posiada oczy kotka którego przygarnął. Poznaje go. Poznaje w nim swego pupila. Możemy dodać coś jeszcze. X mimo własnego wyglądu uwielbia pewne zabawy. Każdy powinien domyśleć się jakie. Y z dziwnych przyczyn pozwala mu zostać(musi co nieco przeanalizować, a go nie chcę wyrzucać na bruk. To jednak jego pupil). I tak X zaczyna swe podchody w jego kierunku. Pragnie wyzbyć się z niego ten nieśmiałości i spokoju.
Szukam Seme, czyli Y.




Nieco realnie

Co gorsze?
X nigdy nie miał przyjemnie w życiu. Matka zginęła w wypadku samochodowym. On miał wtedy pięć lat. Pijany kierowca wjechał w nią powodując śmierć na miejscu. Ojciec popadł w depresje i chwycił za alkohol. X kończąc dziewięć lat otrzymał od ojca piekło. Bicie, krzyki-uznajmy go za typowego kata. Kulminacyjnym momentem był dzień w którym wykorzystał go seksualnie. Miał wtedy te upragnione osiemnaście lat. Ktoś szukał współlokatora. Mały czynsz, a pracę znalazł. Przyjazna w piekarni. Współlokatorem okazał się bardzo przystojny Y. Od pierwszego dnia na X zrobił dobre wrażenie. Kolejnego dnia już to zmienił. Okazuje się być.. Mendą chcącą zabawy. Oświadcza mu że celem jego będzie dobieranie się do niego. Brutalności też tutaj nie brak. To niczym czysta śmierć. Ojciec kat i współlokator.. Do ojca nie chcę wrócić, pod mostem mieszkać również nie. Nic na tą chwilę nie może znaleźć z małym czynszem. Pozostaje mu mieszkanie z Y..
Jak wiadomo szukam seme~ Y.




Nagle przyjaciel?
X jest cichym, zamkniętym w Sobie uczniem trzeciej klasy Technikum związanego z reklamą. W szkole nie istnieje. Znaczy nie do końca. Jest pośmiewiskiem. Czemu? Nie ma powodów. Po prostu ktoś go wybrał. Dobrze że nikt nie wie o jego orientacji. Nikt też nie wie czym jest jego hobby. Posiada głos niczym.. Nie ma porównania. Z głosu cichego i delikatnego potrafi wyciągnąć dźwięk, aż ciarki przechodzą. Ktoś podsłuchał go gdy śpiewał po szkole w sali muzycznej. Nagranie wrzucił do internetu i tak następnego dnia X nagle staje się szanowany. Póki nie dowiaduje się od znajomego o co chodzi na innych patrzy jak na ufo. Cała sytuacja sprowadziła na jego drogę przystojnego i popularnego Y-ucznia ostatniej klasy. Ten pragnie go wciągnąć w paczkę. Czy wyjdzie to na dobre? Co jest celem Y? I tu też coś dodajmy. X odkąd znalazł się w tej szkole potajemnie zawiesza oko na naszym Y.
Jak wiadomo szukam seme~ Y.
Powrót do góry Go down
 
I ja też poszukuję!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Koe-chan poszukuje~

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Ludność :: Poszukiwacze!-
Skocz do: